
Koen Defrancq versterkt Rasschaert Advocaten
Rasschaert Advocaten haalt met Koen Defrancq meer dan 25 jaar ervaring in huis, een enorme aanwinst.
Ons kantoor is verheugd te mogen aankondigen dat Koen Defrancq ons kantoor heeft vervoegd!
Koen heeft meer dan 25 jaar ervaring als advocaat in het bouw- en aannemingsrecht, aansprakelijkheidsrecht, de burgerrechtelijke aspecten van vastgoedrecht en de uitvoeringsfase van overheidsopdrachten. Hij was ook jaren actief in het ondernemingsrecht. Hij volgde ook de opleiding bemiddelaar in burgerlijke en handelszaken.
“Wij zijn trots dat Koen ons kantoor heeft gekozen om zijn ervaring op pragmatische wijze in te zetten voor onze cliënten. Zo kunnen wij verder blijven adviseren en bijstaan op onze gekende wijze: praktisch, laagdrempelig, ervaren en in een verstaanbare taal.”
Koen maakt deel uit van zowel het team Ruimte als het team Overheidsopdrachten:
• In het team Ruimte, onder leiding van Karel Verbestel zal Koen instaan voor aspecten van het zakenrecht, burenhinder, erfdienstbaarheden en de mede- eigendom.
• In het team Overheidsopdrachten, onder leiding van Manik Peferoen zal Koen uitvoeringsdossiers inzake overheidsopdrachten (opleveringen, bouwgebreken, expertises, schadeclaims, etc.) behandelen.
• Zijn bijzondere expertise inzake aansprakelijkheid zal ingezet worden voor alle cliënten van het kantoor